Hakkımızda

Pergotent, açık mekânları tek tuşla kapalı mekânlara dönüştürebilen son derece kullanışlı bir tente sistemi olup, her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olması sebebiyle dört mevsim kullanıma uygundur. Kullanımı oldukça basit olan Pergotent’in etrafı perde, sürme cam ve giyotin cam sistemleriyle rahatlıkla kapatılıp kapalı bir alan haline gelebilir.

Kumaş olarak, UV ışınlarına karşı özel film tabakasıyla kaplanmış alev almaz blockout malzeme kullanılan Pergotent’in konstrüksiyonunda alüminyum kullanılabilmektedir. Ayrıca aksesuar olarak kullanılan yağmur kanalı ve yağmur fitili sayesinde sistem, yağmurlu havalarda da mekânlara tam koruma sağlamaktadır.

Özel gerdirme sistemi, kumaşın kuvvetli rüzgarda deplasman yapmasını, yağmurlu havada ise üzerinde su toplamasını engellemektedir.

Pergotent’i uzaktan kumanda ile komuta ederek istediğiniz konuma getirebilir, istediğiniz miktarda güneşi içeri kolayca davet edebilirsiniz.

Pergotent, açık ve kapalı alan arasında zarif bir geçiş sağlar. Led ve Ayarlanabilir Led Aydınlatma seçenekleri ile mekânlarınıza konforlu ve estetik bir görünüm sağlar.